Zeytinburnu Koltuk Yıkama

ZEYTİNBURNU HALI VE KOLTUK YIKAMA

Zeytinburnu halı ve koltuk yıkama, denildiğinde yüksek müşteri memnuniyeti referansları ile firmamız Efor Koltuk Yıkama, sektörün öncü isimleri arasında yer almaktadır.

Zeytinburnu halı yıkama hizmetlerimizde önceliğimiz hijyen standartlarına uygun yıkama işlemleri yaparak siz değerli müşterilerimizi memnun etmektir. Halı yıkama işlemlerinde, halılarınız firmamız tarafından kapınızdan teslim alınarak gerekli tüm kontroller sağlandıktan sonra yıkama aşamasına dahil edilir. Birçok aşamadan geçirilen halılar, sevkiyatta zarar görmemesi ve kirlenmemesi açısından özel olarak paketlenerek kapınıza teslim edilir.

Tüm yıkama işlemlerimizde müşterilerimize garantili hizmet sunmaktayız.

Profesyonel ekipmanlarımız ve kuruluşundan bu yana firmamız bünyesinde istihdam eden güvenilir, uzman çalışan kadromuz ile prensibimiz her daim müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Zeytinburnu araç koltuk yıkama hizmetlerimizi Zeytinburnu semtinin her bölgesinde itina ile devam ettirmekteyiz. Araç koltuklarınızı yıkama işlemlerini yaparken hedefimiz yalnızca yüzeysel olarak temizliği sağlamak değildir. Yüksek vakum gücüne sahip özel ekipmanlarımız ile araç koltuklarınızı derinlemesine temizleyerek yıkama işlemlerini tamamlamaktayız. Toz, kir ve zararlı bakteriler için oldukça müsait olan araç koltukları, doğru temizlenmediği takdirde siz ve ailenizin sağlığını tehdit etmektedir. Bu nedenle yıkama işlemleri yüzeysel olamamalı ve işinin ehli kişilere teslim edilmelidir.

Zeytinburnu koltuk yıkama hizmetlerimizde de diğer tüm yıkama işlemlerinde olduğu gibi gerekli hassasiyeti göstermekteyiz.

Profesyonel ve eşsiz temizlik hizmetlerinden faydalanmak için tek yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmektir.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter