Şişli Koltuk Yıkama

ŞİŞLİ HALI VE KOLTUK YIKAMA

Şişli halı ve koltuk yıkama hizmetleri ile Efor Koltuk Yıkama İstanbul`un Şişli semtinin her bölge ve mahallelerinde çalışmalar yapmaktadır. Firmamız hizmetlerini sunarken önceliği müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Yıkama işlemlerinde insan sağlığı ve hijyen standartlarına büyük önem veren firmamız, müşterilerimize 7/24 hizmet imkanı sunmaktadır.

Şişli koltuk yıkama hizmetlerimizde müşterilerimizin hizmet talepleri doğrultusunda uzman ekibimiz adreslere giderek koltuk yıkama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Koltuk yıkama uygulamalarında firmamız yüksek vakum gücüne sahip teknolojik cihazlar kullanmaktadır. Özel ilaçlar ile tümüyle dezenfekte edilen koltuklar, yüzeyde gözle görülen kir ve lekelerden de arındırılmaktadır. Yıkama işlemlerinin ardından koltukların fazla suları çekilerek, kurutma işlemleri hızlandırılmaktadır. Böylece müşterilerimizin yıkanan koltuklarını 5 saat gibi kısa bir sürede tekrar kullanabilmeleri sağlanmaktadır.

Şişli araç koltuk yıkama hizmetlerimiz ile de aynı işlemleri araç koltuklarınıza da uygulamaktayız. Araç koltukları kapalı kaldıklarından mikrop üretimine çok daha yatkındır. Bu durum sağlık açısından oldukça risklidir. Bu nedenle araç koltuklarının belirli periyotlarla profesyonel kişiler tarafından yıkatılması gerekir. Aksi halde yüzeysel olarak temizliği sağlanan koltukların, iç kısımlarında biriken mikrobik canlılar üremeye devam edecektir. Efor Koltuk Yıkama, araç koltuklarınızın derinlemesine temizliğini uygun fiyat listeleri ile sağlamaktadır.

Hizmetlerimizden faydalanabilmek adına Şişli semtinin her bölgesinden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter