Sefaköy Koltuk Yıkama

SEFAKÖY HALI VE KOLTUK YIKAMA

Sefaköy halı ve koltuk yıkama, hizmetleri ile Efor Koltuk Yıkama Sefaköy`ün her bölgesinde itina ile halı, koltuk ve araç koltuğu yıkama hizmetleri vermektedir. Yıkama hizmetleri alırken profesyonel ve garantili hizmet sunan firmalar ile çalışmak büyük önem arz etmektedir. Yüzeysel olarak yapılan temizliklerde halı ve koltuklar mikroplardan arındırılamaz ve tam anlamıyla hijyen sağlanmış olmaz.

Sefaköy koltuk yıkama hizmetlerimiz kapsamında vakumlu yıkama makinaları ve antibakteriyel ilaçlar kullanarak temizliğin yanında dezenfekte işlemleri de yapmaktayız. Firmamız, koltukların yüzeyleri ve iç kısımlarında biriken toz, deri kalıntısı ve mikrobik canlıların temizlenmesi adına tüm yıkama aşamalarını titizlik ile gerçekleştirmektedir. Tam donanımlı ekipmanlar ve profesyonel, işinin ehli çalışan kadromuz ile Sefaköy`ün tüm bölgelerine 7/24 koltuk yıkama hizmetleri vermekteyiz.

Sefaköy halı yıkama hizmetlerimiz ile de halılarınızı kapınızdan teslim alarak birçok aşamaya tabi tutmakta ve müşteri memnuniyeti odaklı teslimatlar gerçekleştirmekteyiz. Halılar yıkama sürecinde birçok kez kontrol edilerek, temizlenip temizlenmediği teyit edilmektedir. Tüm yıkama aşamaları titizlikle yürütülmekte ve bu süreçte yüksek teknolojili yıkama makinaları kullanılmaktadır. Yıkama işlemleri biten ve suyu süzülen halıların kurulama işlemleri, tesisimizde özel olarak hazırlanan kapalı ve güneş ışığı alan alanlarda yapılmaktadır. Böylelikle yıkanan halılar tüm mayk ve bakterilerden arındırılmaktadır.

Tüm bu hizmetlerimizin yanı sıra firmamız Sefaköy araç koltuğu yıkama hizmetleri de vermektedir. Araç koltukları kapalı bir alanda durduklarından içlerinde biriken toz, kir, mikrop ve bakteriler zamanla kötü koku oluşmasına sebep olurlar. Bu nedenle araç koltukları profesyonel cihazlar kullanılarak düzenli bir şekilde yıkanmalıdır. Firmamızın tüm bu hizmetlerinden faydalanmak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter