Sarıyer Koltuk Yıkama

SARIYER HALI VE KOLTUK YIKAMA

Sarıyer halı ve koltuk yıkama hizmetleri ile Efor Koltuk Yıkama, tüm İstanbul`da olduğu gibi Sarıyer semtinin de her bölgesinde aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız tüm hizmetlerini sunarken, müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Geride mutlu müşteriler bırakmak, firmamızın en büyük motivasyonudur.

Sarıyer halı yıkama hizmetlerimiz kapsamında, müşterilerimizin halılarını adreslerinden teslim alarak tesisimize ulaştırmaktayız. İlk kontroller ve müşteri bilgilendirmelerinin ardından halılar yıkanmak üzere birçok işleme tabi tutulmaktadır. Bu işlemler sonunda tekrar kontrollerden geçirilen halılar en ufak leke görülmesi halinde dahi sistem başına gönderilerek tekrar yıkanmaktadır. Özel ilaçlar ile yıkanan ve suyu süzülen halılar güneş ışığı görmesi ve mikroplardan arındırılmaları için tesisimizde özel olarak tasarlanan kapalı ve güneş ışığı alan alanlarda kurumaya bırakılmaktadır. Her müşterimiz için özel olarak paketlenen halılar, müşterilerimizin adreslerine teslim edilmek üzere yola çıkarılmaktadır. En uygun fiyat garantisi ile firmamızın halı yıkama hizmetlerinden faydalanmak için Sarıyer semtinin her bölgesinden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Sarıyer koltuk yıkama hizmetlerimizde de aynı özen ve titizliği göstermekteyiz. Firmamız müşterilerimizin ev ve iş yerlerinde ki koltuklarını yıkamak üzere istenilen her an adrese, profesyonel bir ekip yönlendirmektedir. Ekibimiz yüksek vakum gücüne sahip yıkama cihazları ile koltukları derinlemesine özenle temizlemektedir. Vakumla suyu çekilen koltukların kurutma işlemleri de hızlandırılmaktadır.

Sarıyer araç koltuk yıkama hizmetlerimizde, kir ve tozları tutmaya meyilli araç koltuklarını da derinlemesine temizleyerek yıkama işlemlerini yapmaktayız. Sağlığınız için araç koltuklarınızın yıkama işlemlerini belli aralıklarla profesyonel destek alarak yaptırmanız yararlı olacaktır. Firmamız bu konularda sizlere hizmet etmek üzere taleplerinizi beklemektedir.

Firmamıza ulaşarak hizmetlerimizden dilediğiniz her an faydalanabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter