Küçükçekmece Koltuk Yıkama

KÜÇÜKÇEKMECE HALI VE KOLTUK YIKAMA

Küçükçekmece halı ve koltuk yıkama, işlemleri için Efor Koltuk Yıkama firmamız Küçükçekmece semtinin her bölgesinde halı, koltuk ve araç koltuğu yıkama hizmetleri vermektedir.

Firmamız, yıkama işlemlerinde oldukça hassas ve profesyoneldir. Firmamızın kuruluşundan bu yana yola birlikte devam ettiğimiz uzman kadromuz ile hergün daha da gelişerek hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. İnsan sağlığı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile Küçükçekmece`de de öncü firmalar arasında yer almaktayız.

Küçükçekmece koltuk yıkama hizmetlerimiz kapsamında, koltuklarınızı yalnızca yüzeysel kirlerden arındırmakla kalmayıp, antibakteriyel ilaçlar kullanarak tüm mikrop ve zararlı bakterileri de gidermekteyiz. Firma çalışanlarımız, koltuklarınızın yıkanma işlemlerini gerçekleştirdikten hemen sonra, yüksek performanslı vakumlar ile kurutma işlemlerini yapmaktadırlar. Böylelikle kuruma işlemi çok daha kısa sürmekte ve koltuklar rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Firmamız, Küçükçekmece halı yıkama hizmetleri ile halılarınızı semtin her bölgesinden kapınızdan teslim alarak gerekli kontrolleri sağlayarak sizlere gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır. Yapılan kontroller sonrası tespit edilen hasarlar müşterilere bildirildikten sonra halılar yıkama işlemlerine tabi tutulmaktadır. Birçok aşamadan geçirilen halılar, temizlik garantisi ile özenle paketlenerek müşterilere iletilmek üzere teslimata çıkarılmaktadır. Firmamızın her daim önceliği geride yüzü gülen mutlu müşteriler bırakmaktır.

Ayrıca, Küçükçekmece araç koltuk yıkama hizmetlerimiz de mevcuttur. Firmamız bünyesinde istihdam eden ve işinin ehli uzman kişilerden oluşan çalışanlarımız, özel vakumlu koltuk yıkama cihazları ile araç koltuklarınızı yalnızca yüzeysel kirlerden arındırmadan derinlemesine temizlemektedir. Böylece araç içinde oluşan kötü kokular da giderilmiş olur.

Profesyonel yıkama hizmetlerimizden faydalanmak için Küçükçekmece semtinin her bölgesinden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter