KOLTUK YIKAMA

efor-koltuk-yıkama-istanbulKoltuk ve Koltuk Takımı Yıkama

Gün içerisinde koltuklarınız dışarıdan gelen toz ve kirlere maruz kalmaktadır.Bu tozlar mikropların ve bakterilerin oluşmasında rol oynar ve buda sizin sağlığınızı etkilemektedir.Koltuklarınızı kendiniz yıkasanız bile yeterince temizlenmez bu yüzden profesyonel destek alamanız gerekmetedir.Destek almanız halinde koltuklarınız eskisinden daha iyi görünücek ve temiz olacaktır.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk yıkama işlemleri uygulanırken, bakterilerin 80 derecelik ısınmış su ile lekelerin yumuşatılarak koltulların yüzeyinden temizlenmesi sağlanır. Bununla beraber yıkama işlemine geçilir. Kullandığımız profesyonel cihazlar sayesinde koltuk yıkama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu işlemler ise, makineler aracılığıyla koltuk yüzeyinden iç kısımlara kadar sıcak su tazyikli bir şekilde püskürtülür ve yüksek vakumla geri çekilir. Cihaz içerisinde kullanılan antibakteriyel ilaçlar ile mikroplar temizlenir. Çekilen kirli ve mikroplu su makinenin kirli su kısmına vakumlarak toplanır. Koltuklar yıkandıktan sonra güçlü bir vakum ile koltuklar hızlıca kuruması işlemi yapılır. Kurulama işlemi yapılan koltuklar 4-5 saat içerisinde kurumaktadır.

Koltuklar ne kadar sürede yıkatılmalı?

Kirlenmiş koltukların temizlenmesi için iyi deterjanlarla silinip temizlense de içinde işlenen mikroplardan bihaber olabiliyoruz. Bu yüzden profesyonel cihazla kendi başımıza koltuk temizlememiz biraz zor gibi görünüyor. Koltuklar kullanıma göre 6 ay ile 1,5 yıl arasında temizlenmelidir. Fakat bu temizleme özel koltuk yıkama cihazlarıyla vakum işlemiyle yapılmalıdır. Firmamız profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla tüm İstanbul semt ve ilçelerine ücretsiz olarak koltuk yıkamada 7/24 hizmetinizdedir.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter