Kağıthane Koltuk Yıkama

KAĞITHANE HALI VE KOLTUK YIKAMA

Kağıthane halı ve koltuk yıkama hizmetlerimizi İstanbul`un tüm semtinde olduğu gibi Kağıthane semtinin de tüm bölge ve mahallelerinde de vermekteyiz. Efor Koltuk Yıkama, hizmetlerini verirken müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktadır.

Kağıthane halı yıkama hizmetlerimizde, Kağıthane semtinin her bölgesinden müşterilerimizin adreslerinden teslim aldığımız halıları firma garantisi kapsamına alarak tesislerimize ulaştırmaktayız. Tesislerimizde kontrolleri sağlanan halılar, birçok aşamadan geçirilerek özenle yıkanmaktadır. Her müşterimiz için özenle paketlenen halılar müşteri adreslerine ulaştırılmak üzere sevkiyata çıkarılmaktadır.

Kağıthane koltuk yıkama hizmetlerimizi sunarken profesyonel personel kadromuz ve yüksek teknolojili cihazlar ile uygulamalarımızı yapmaktayız. Koltuk yıkama makinelerimiz, yüksek vakum gücüne sahip özel cihazlardır. Özel ilaçlar kullanılarak derinlemesine temizlenmektedir. Yüzeysel olarak giderilen kir ve lekelerin yanı sıra koltuk içlerinde biriken bakteri, mayk ve mikroplar da arındırılmaktadır. Ayrıca yıkanan yıkanan koltukların fazla suları da vakumlanarak kurutma işlemleri de hızlandırılmaktadır.

Kağıthane araç koltuk yıkama hizmetlerimiz ile semtin her bölgesinden müşterilerimizin araç koltuklarını özenle yıkamaktayız. Araç koltukları, çok çabuk kirlenen ve kapalı kalması nedeniyle çok fazla mikrop üremesi için müsait olan ortamlardır. Bu nedenle yıkama işlemleri düzenli olarak yaptırılmalı, bu işlemler için profesyonel kişilerden yardım alınmalıdır. Aksi halde koltuk içlerine nüfuz edilemez ve insan sağlığı açısından zararlı bakterilerin üremesinin önüne geçilemez.

Kağıthane semtinin her bölgesinden müşterilerimiz firmamıza ulaşarak hizmetlerimizden faydalanabilirler.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter