Güngören Koltuk Yıkama

GÜNGÖREN HALI VE KOLTUK YIKAMA

Güngören halı ve koltuk yıkama, hizmetlerimiz ile Güngören semtinin tüm bölgelerinde sektörün öncü isimleri arasında gösterilmekteyiz. Efor Koltuk Yıkama, yıkama hizmetlerini verirken gereken tüm özeni göstermekte ve her zaman müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Güngören halı yıkama hizmetlerimizi verirken tarafımıza emanet edilen tüm halıları firma garanti kapsamına almaktayız. Halılarınızın kaybolması ya da yıkama esnasında bir aksilik yaşanması gibi durumlar her ne kadar tesislerimizde mümkün olmasa da firmamız müşteri haklarını gözetmekte ve bu çizgide çalışmaktadır. Halılarınızı yıkatmak üzere, merdiven altı halı yıkamacılara teslim etmeniz durumunda bu tarz hadiseleri yaşamanız olasıdır. Ayrıca kullanılan kalitesiz temizlik ilaçları halılarınıza zarar verebilmekte, renklerinde solmalar meydana getirebilmektedir. Efor Koltuk Yıkama tesislerimizde halı yıkama bölümü özenle hazırlanmıştır. Halılar burada bir çok farklı aşama ve kontrolden geçirilmektedir. Halı kurutma işlemlerimizde kapalı ancak güneş alan özel alanlarda yapılmaktadır. Halılarınızı yıkatırken mağduriyet yaşamamak adına firma seçimini doğru yapmalısınız.

Güngören koltuk yıkama hizmetlerimizde de tıpkı halı yıkama da olduğu gibi tüm süreci profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz. Amacımız her zaman müşterilerimizin aile sağlığını korumak ve memnuniyet sağlamaktır. Firmamız, uygun fiyat listeleri ile sunduğu hizmetlerinin karşılığında aldığı hizmet bedellerini hak edebilmek için itina ile çalışmaktadır.

Güngören araç koltuk yıkama hizmetlerimizde çok çabuk kirlenebilen ve bakteri üretimi için çok müsait alanlar olan araç koltuklarını yüksek vakum gücüne sahip makinelerimiz ile derinlemesine temizlemekteyiz. Yüzeyde gözle görülen kirlerin yanı sıra koltuk içlerinde biriken kir, toz ve mikropları arındırmaktayız.

Sizlerde firmamız hizmetlerinden yararlanmak adına Güngören semtinin her bölgesinden firmamız ile iletişime geçebilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter