Gaziosmanpaşa Koltuk Yıkama

GAZİOSMANPAŞA HALI VE KOLTUK YIKAMA

Gaziosmanpaşa halı ve koltuk yıkama hizmetlerimiz kapsamında Gaziosmanpaşa semtinin her mahalle ve bölgesinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Efor Koltuk Yıkama, müşterilerine yıkama hizmetlerini sunarken insan sağlığı açısından gerekli tüm özeni göstermekte tüm uygulamalarını hijyen standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Gaziosmanpaşa halı yıkama hizmetlerimizde de bu önceliklerimiz çerçevesinde Gaziosmanpaşa`nın her bölgesineden kapınızdan teslim aldığımız halılarınızı itina ile yıkamakta ve sizlere ulaşmasını sağlamaktayız. Tesisimize ulaştırılan her halı firma garantisi altında özenle yıkanmakta ve özel olarak paketlenerek sevkiyatları yapılmaktadır. Ayrıca halılarda bulunan mayk ve zararlı bakterilerin arındırılması adına tesisimizde özel olarak kurulan, güneş ışığı alan kapalı ortamlarda halı kurutma işlemleri yapılmaktadır. Bu şekilde halılar güneş ışığı alırken, dışarıdan gelecek toz ve kirlerden izole edilmektedir. Firmamız, halı yıkama aşamalarının tümünde aynı hassasiyeti göstermektedir.

Gaziosmapaşa koltuk yıkama hizmetlerimiz kapsamında, koltuklarınızın derinlemesine temizlenmesi ile tüm zararlı oluşumlardan arındırılması için gerekli tüm işlemleri yapmaktayız. Profesyonel, işinin ehli ekip arkadaşlarımız ve yüksek teknoloji koltuk yıkama cihazlarımız ile Gaziosmanpaşa semtinin her bölgesinde öncü firma olarak yolumuza devam etmekteyiz. Ayrıca araç koltuk yıkama hizmetlerimiz ile de Gaziosmanpaşa semtinin her mahalle ve bölgesine de hizmet etmekteyiz. Araç koltuklarının kapalı ortamda kalması ve kir tutmaya meyilli yüzeylere sahip olması, insan sağlığı açısından çok zararlı olabilmektedir. Bu nedenle tıpkı ev ve işyerlerinde kullanılan koltuklar gibi araç koltularının da uzman kişilerce detaylı olara temizlenmesi gerekir.

Sizlerde Gaziosmanpaşa semtinin tüm bölgelerinden firmamıza ulaşarak dilediğiniz hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter