Fatih Koltuk Yıkama

FATİH HALI VE KOLTUK YIKAMA

Fatih halı ve koltuk yıkama hizmetlerinde İstanbul ilinin her semtinde olduğu gibi Fatih semtinin de her bölgesinde en çok tercih edilen firma konumunda ki Efor Koltuk Yıkama, müşterilerine kaliteli yıkama hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Tüm yıkama işlemlerinde oldukça hassas ve özenli olan firmamız, Fatih halı yıkama hizmetleri ile de müşterilerine eşsiz temizlik deneyimi yaşatmaktadır. Tam donanımlı tesisimize kapınızdan teslim alınarak getirilen halılarınız, firma garantisi kapsamında birçok işlemden geçirilerek yıkanmaktadır. Tesisimizde ki tüm sistem, halılarınızın en iyi şekilde yıkanarak sizlere ulaştırılması için kurulmuştur. İnsan sağlığı konusunda taviz vermeyen firmamız, halılarınızın kurutulurken güneş ışığı ile temas etmesi adına tesiste özel bir alan oluşturmuştur. Özel olarak tasarlanan bu alanda halılarınız kapalı bir alanda toz ve kirden uzak güneş ışığına bırakılmaktadır. Böylelikle tüm mayk ve bakteriler halılarınızdan arındırılmaktadır.

Fatih koltuk yıkama hizmetlerimizi verirken de tıpkı halı yıkama hizmetlerimiz de olduğu gibi insan sağlığı ve müşteri memnuniyeti önceliklerimiz arasında ilk sırada yer almaktadır. Dilediğiniz an adresinize gelen profesyonel ekip arkadaşlarımız, son teknoloji vakumlu yıkama makinelerimiz ile koltuklarınızı tüm zararlı bakteri ve mikroplardan arındırmaktadır.

Fatih araç koltuk yıkama hizmetlerimiz ile Fatih semtinin her bölgesinden müşterimize hizmete devam etmekteyiz. Araç koltuklarının temizliği aksatılmaması gereken bir konudur. Kapalı ortamda kalan ve çok fazla toza maruz kalan koltukların detaylı olarak yıkatılmaması ve yalnızca yüzey temizliğinin yapılması bakteri ve mikrop üremesini artırarak insan sağlığını olumsuz etkileyecek bir ortam oluşturacaktır. Ekip arkadaşlarımız özel ilaç ve yıkama makinelerimiz ile araç koltuklarınız da bulunan zorlu kirlerin yanında derinlemesine temizliğini de özenle yapmaktadır.

Firmamız hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin Fatih`in her bölgesinden bizlere ulaşması yeterlidir.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter