Eyüp Koltuk Yıkama

EYÜP HALI VE KOLTUK YIKAMA

Eyüp halı ve koltuk yıkama hizmetleri ile sektörde isim yapmış firmalar arasında yer alan Efor Koltuk Yıkama, hizmetlerini sunarken müşteri memnuniyetini sağlamak adına gereken tüm özen ve hassasiyeti göstermektedir.

Firmamız, hizmet karşılığı bedeli hak etmek için titizlikle çalışmaktadır. Bunun için tüm teçhizat ve uzman bir ekibe sahip olan firmamız, en uygun fiyat listeleri ile hizmetlerini Eyüp semtinin her bölgesinde sürdürmektedir.

Eyüp halı yıkama hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizin firmamıza ulaşarak adres bildirmeleri yeterlidir. Firmamızın varoluşundan bu yana firma bünyesinde istihdam eden tecrübeli ekip arkadaşlarımız, halılarınızı adresinizden teslim almakta ve tesislerimize getirerek ön kontrollerini sağlamaktadır. Halılarınız yıkama sürecine dahil edilmeden önce sizlere mutlaka ön bilgilendirme yapılmaktadır. Firmamız, temizlik ve müşteri hakları konusunda oldukça bilinçli hareket etmektedir.

Eyüp koltuk yıkama hizmetlerimizde de gereken özen ve hassasiyeti göstermekteyiz. Yüksek vakum gücüne sahip yıkama makinelerimiz ile adresinize gelerek, koltuklarınızı özel ilaçlar ile derinlemesine temizlemekteyiz. Yüzeysel temizliğin yanı sıra derinlemesine temizliğe verdiğimiz özen ile müşterilerimize gerçek bir temizlik deneyimi sunmaktayız. Fazla suyunu vakumlar ile çektiğimiz koltukların kuruma işlemini hızlandırarak, müşterilerimizin işini kolaylaştırmaktayız .

Eyüp araç koltuk yıkama hizmetlerimiz çerçevesinde, kir, toz ve bakteriler için oldukça uygun ortamlar olan araç koltuklarınızı yüzeysel olarak temizlemekle kalmayıp derinlemesine temizleyerek tüm zararlı oluşumlardan arındırmaktayız.

Müşterilerimiz Eyüp semtinin her bölgesinden 7/24 firmamıza ulaşabilir, tüm hizmetlerimizden kolaylıkla faydalanabilirler.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter