Esenyurt Koltuk Yıkama

ESENYURT HALI VE KOLTUK YIKAMA

Esenyurt halı ve koltuk yıkama, hizmetlerimiz Esenyurt semtinin her bölgesinde müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamız, İstanbulun tüm semtlerinde olduğu gibi Esenyurt`ta da halı ve koltuk yıkama hizmetlerini itina ile gerçekleştirmektedir. Bugüne dek verdiğimiz tüm hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimizin memnuniyeti firmamızın referansları niteliğindedir.

Esenyurt koltuk yıkama hizmetlerimiz kapsamında, dilediğiniz her an, firmamızın açılışından bu yana firma bünyesinde istihdam eden profesyonel ekip arkadaşlarımız adreslerinize gelerek, koltuklarınızı teknolojik cihazlar ile yıkamaktadır. Yıkama işlemleri özel vakumlu cihazlar ve ilaçlar kullanılarak derinlemesine yapılmaktadır. Amacımız, yüzeysel temizliğin yanı sıra koltuklarınızın iç kısımlarında biriken toz, güve, mikrop ve tüm kalıntıları arındırmaktır. Efor Koltuk Yıkama, insan sağlığı açısından gerekli tüm hassasiyeti göstermektedir. Ekip arkadaşlarımız, özel vakumlar vasıtası ile yıkama işlemi akabinde fazla suyu çekerek kurutma işlemini hızlandırmaktadır. Böylece müşterilerimiz 5 saat içinde koltuklarını kullanmaya başlayabilmektedir.

Koltuk yıkama hizmetlerimize araç koltuk yıkama da dahildir. Esenyurt araç koltuk yıkama hizmetlerimizde, araç koltuklarınızı tümüyle arındırarak yıkama işlemleri yapmaktayız. Bilindiği üzere araç koltukları kirlenmeye çok müsait alanlardır. Dışarıdan gelen tozun yanı sıra kapalı alanda kalan araç koltukları, mikropların hızla üreyebilmesi için gerekli tüm şartları taşımaktadır. Firmamız bu durumun bilincindedir ve yıkama işlemlerinde araç koltuklarınızı tümüyle arındırmaktadır. Araç koltuklarının temizliği kullanıcılar tarafından yüzeysel olarak yapılabilse de, derinlemesine temizlik için özel yıkama cihazları kullanılması şarttır. Efor Koltuk Yıkama, Esenyurt semtinin her bölgesinden müşterilerine bu konuda kolaylık sunmakta ve en uygun fiyat tarifeleri ile koltuk yıkama uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Tüm bu hizmetlerimizin yanında halı yıkama işlemlerinde de firmamız sektörde önde gelen isimler arasındadır. Esenyurt halı yıkama hizmeti talebinde bulunan müşterilerimizin halıları kapılarından teslim alınmakta ve hijyen standartlarına uygun yüksek teknolojiye sahip cihazlar kullanılarak yıkanmakta ve tekrar kapıya teslimi yapılmaktadır.

Müşterilerimizin hizmetlerimizden faydalanabilmek adına yapmaları gereken tek işlem, firmamız ile irtibata geçmektir.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter