Esenler Koltuk Yıkama

ESENLER HALI VE KOLTUK YIKAMA

Esenler koltuk yıkama, hizmetleri ile Efor Koltuk Yıkama tüm İstanbul semt ve bölgelerinde sektörün öncü isimleri arasındadır. Firmamız tüm hizmetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktadır. Önceliğimiz, sizin ve ailenizin sağlığını korumak ve aldığımız hizmet karşılığı bedellerin hakkını vererek geride mutlu müşteriler bırakmaktır.

Esenler halı yıkama hizmetlerimizde, Esenler semtinin her bölgesinde halılarınızı kapınızdan teslim alarak yıkama işlemlerine tabi tutmaktayız. Halılarınız firmamız personelleri tarafından bir takım kontrollerden geçirilmekte ve sizlere verilen bilgiler çerçevesinde yıkama ünitesine alınmaktadır. Halı yıkama sistemimiz birçok aşamadan oluşmaktadır ve tamamen üst düzey teknolojik yıkama makineleri kullanılmaktadır. Tüm bu aşamalardan geçirilen halılar kontrol edilmekte, temizliği sağlanamamış en ufak bölgeler için dahi halılar, sistemin başına gönderilmektedir. Yıkanan ve kontrollerden geçen halılar suları süzülerek, özel olarak tasarladığımız ve güneş ışığı alan kapalı alanlarda toz ve kirlere maruz kalmadan kurutma işlemlerine tabi tutulmaktadır. Amacımız halıları, zararlı tüm bakteri ve mikroplardan arındırmaktır. Yıkanan ve kurulanan halılarınız tüm süreç boyunca firma garantisi altındadır ve sizlere özel olarak paketlenmiş bir şekilde teslim edilir.

Esenler koltuk yıkama, firmamız hizmetleri dahilindedir. Siz değerli müşterilerimize Esenler semtinin her bölgesinde, hizmet talepleriniz doğrultusunda profesyonel ekibimiz ile koltuk yıkama hizmetleri sunmaktayız. Koltuk yıkama hizmetlerimizde, derin temizliğe öncelik vermekteyiz. Koltuk yüzeylerinin temiz olması koltuklarınızın temiz olduğu anlamına gelmez. Koltuk iç kısımlarında biriken bakteri, deri kalıntıları, mikro haşereler ve insan kalıntıları sağlığınız açısından birer tehdittir ve kesinlikle arındırılmaları gerekmektedir. Firmamız özel vakumlu yıkama cihazları ve ilaçları ile koltuklarınızı tamamen arındırmakta ve kuruma işlemlerini hızlandırmaktadır.

Esenler araç koltuk yıkama hizmetleri ile Efor Koltuk Yıkama, araç koltuklarınızı itina ile yıkamakta, toz ve bakteri tutmaya meyilli araç koltuklarınızı titizlikle derinlemesine temizlemektedir.

Esenler semtinin tüm bölgelerinden firmamız ile 7/24 irtibata geçebilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter