Büyükçekmece Koltuk Yıkama

BÜYÜKÇEKMECE HALI VE KOLTUK YIKAMA

Büyükçekmece halı ve koltuk yıkama hizmetleri ile firmamız Efor Koltuk Yıkama semtin tüm bölgelerinde hizmetinizdedir.

Halı ve koltuk işlemleri yaptırırken işinin ehli güvenilir firmalar ile çalıştığınızdan emin olmanız aile sağlığınız ve bütçeniz açısından oldukça önemlidir. Firmamız, yıkama hizmetleri verirken, müşteri memnuniyeti sağlamayı prensip edinmiştir. Bu prensibimizden hareketle kullandığımız profesyonel ekipmanlarımızın yanında işinde uzman kişiler ile çalışmaktayız.

Büyükçekmece koltuk yıkama hizmetlerimizde, koltukların yüzey temizliklerinden çok derinlemesine temizlenmesi adına gerekli tüm işlemleri sağlamaktayız. Koltuklarınızda gözle görülmeyen toz, bakteri, kumaş böcekleri ve deri kalıntılarını arındırmak ve insan sağlığı açısından gerekli tüm şartaları sağlamak her zaman önceliğimizdir. Bu doğrultuda, cihazlarımızda kullandığımız antibakteriyel ilaçlar ile tüm mikropları ortadan kaldırmaktayız.

Büyükçekmece araç koltuk yıkama işlemlerimizde de aynı prensiplerden hareketle yüzey temizliğinin yanı sıra derinlemesine temizlik sağlamaktayız. Araç koltukları toz ve zararlı bakteriler için çok müsait ortamlardır. Koltuk içlerine nüfuz eden bakteri, kalıntı ve mikroplar zamanla araç içinde kötü kokuya sebep olmaktadır. Bunu gidermek adına araç koltuklarınız düzenli olarak yıkatılmalıdır. Firmamız, garantili hizmetleri ile siz ve sevdikleriniz için profesyonel kadrosu ve ekipmanları ile hizmetinizdedir.

Büyükçekmece halı yıkama hizmetlerimiz ile semtin her bölgesinden halılarınızı kapınızdan teslim alarak yüksek hijyen standartlarına uygun aşamalardan geçirilir ve garantili yıkama hizmeti ile paketlenerek teslimatı yapılır. Firmamız ile iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter