Beyoğlu Koltuk Yıkama

BEYOĞLU HALI VE KOLTUK YIKAMA

Beyoğlu halı ve koltuk yıkama hizmetleri ile Efor Koltuk Yıkama, Beyoğlu semtinin her mahalle ve bölgesiden müşterilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Firmamızın varoluşundan bu yana verdiği tüm hizmetler referansımız niteliğindedir

Beyoğlu halı yıkama hizmetlerimiz ile daimi önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Ayrıca firmamız insan sağlığı konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Bu nedenle halılarınız tam donanımlı tesisimizde itina ile yıkanmaktadır. Müşterilerimizin adreslerinden teslim alınan halılar tesisimizde yıkama işlemlerine tabi tutulmadan önce kontrolden geçirilmekte ve müşterilerimize ön bilgilendirme yapılmaktadır. Halılar yıkanırken antibakteriyel ilaçlar kullanılmakta ve yıkanan halılar da kontrol edilerek gerek görülmesi halinde sistemin başına gönderilmektedir. Müşterilerimiz tarafından teslim aldığımız tüm halılar firma garanti kapsamında yıkanarak kapıya teslimatları yapılmaktadır.

Beyoğlu koltuk yıkama hizmetlerimiz kapsamında, Beyoğlu`nun tüm mahalle ve bölgelerinde ki adreslere yönlendirdiğimiz uzman ekibimiz, özel cihaz ve ilaçlar ile yıkama uygulamalarını yapmaktadır. Koltuk yıkama hizmetlerimizde en önem verdiğimiz husus, koltuklarınızın yüzeysel temizliğinin yanı sıra derinlemesine temizliğinin sağlanmasıdır. Yüksek vakum gücüne sahip koltuk yıkama makinelerimiz ile tüm zararlı oluşumlardan arındırılan koltukların, kurutma işlemleri de hızlandırılmaktadır.

Beyoğlu araç koltuk yıkama hizmetlerimiz ile de Beyoğlu`nun her bölgesinden adrese hizmet vermekteyiz. Araç koltuklarınızı derinlemesine temizleyerek mikroplardan arındırırken, çıkması zor yüzey kirlerinin de kolaylıkla üstesinden gelmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak için Beyoğlu semtinin her bölgesinden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter