Beylikdüzü Koltuk Yıkama

BEYLİKDÜZÜ HALI VE KOLTUK YIKAMA

Beylikdüzü halı ve koltuk yıkama hizmetlerimizi semtin her bölgesinde itina ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Halı, koltuk ve araç koltuklarınızın düzenli olarak yıkatılması sağlığınız ve temizlik açısından oldukça önemlidir. Ancak bu işlemler işinin ehli kişilere yaptırılmalıdır.

Firmamız Efor Koltuk Yıkama, üstün hizmet anlayışı ile çıktığı yolda emin adımlarla ilerlemekte ve Beylikdüzü koltuk yıkama hizmetleri ile sektörün öncüsü olmaya devam etmektedir. Firmamızın önceliği müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Antibakteriyel ilaçlar ile tam donanımlı yıkama makineleri kullanılarak verilen koltuk yıkama hizmetlerinde kusursuz temizliği sağlamak amaçlanmıştır.

Beylikdüzü halı yıkama hizmetlerimizde de hijyenik tam temizlik anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktayız. Firmamız tarafından teslim alınan halıların yıkama işlemleri garanti altına alınırken, zarar görmeleri ve kaybolmaları gibi talihsiz durumlar içinde firma güvencesi altındadır. Beylikdüzü semtinin her bölgesinden firmamız ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Halılarınız kapınızdan teslim alınarak birçok aşamaya tabi tutulur ve sevkiyatta zarar görmemesi için özel olarak paketlenerek sizlere teslim edilir.

Beylikdüzü araç koltuk yıkama hizmetlerimiz ile de araç koltuklarınız da derinlemesine temizlik sağlamaktayız. Çok çabuk kirlenen ve kapalı alanda bekleyen araç koltukları bakteri ve mikropların hızlı üremesi için çok müsait ortamlardır. Bu nedenle belli aralıklarla yıkatılması ve görünmeyen mikropların arındırılması gerekir. Yüksek vakum gücü ve antibakteriyel ilaçlar kullanılarak yapılan araç koltuğu hizmetlerimizde kusursuz temizliği garanti etmekteyiz. Firmamız ile iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter