Bayrampaşa Koltuk Yıkama

BAYRAMPAŞA HALI VE KOLTUK YIKAMA

Bayrampaşa halı ve koltuk yıkama, hizmetlerimiz ile önceliğimiz, İstanbul`un her semtinde olduğu gibi Bayrampaşa`da da müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Firmamız, Bayrampaşa`nın her bölgesine hizmet vermekte ve tüm müşterilerine her türlü ayrıcalığı sağlamaktadır.

Bayrampaşa koltuk yıkama, hizmetlerimizde koltuklarınızı kalite ve hijyen standartlarında itina ile yıkamaktayız. Koltuklarınızın iç kısımlarında biriken bakteri ve maykları arındırmak adına özel cihazlar ile koltuk yıkama uygulamaları yapmaktayız. Firmamız, insan sağlığı konusunda oldukça hassas ve duyarlıdır. Hizmetlerimizi sunarken bu konuların üzerinde durmakta ve tam anlamıyla temizlik sağlamak adına çalışmaktayız. Yüksek vakum gücüne sahip yıkama makinelerimiz, koltukların yüzeysel temizliğinin yanında iç kısımlara da nüfuz ederek müşterilerimize gerçek temizlik deneyimi sunmaktadır. Üstelik vakum sistemi ile kurutma işlemleri de hızlandırılmaktadır.

Efor Koltuk Yıkama Bayrampaşa halı yıkama hizmetleri ile de semtin her bölgesine hakim bir firmadır. Halı yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerin hizmet talebi doğrultusunda kapıdan teslim alınan halılar firma garantisi kapsamında yıkanarak tekrar kapıya teslim edilmektedir. Halılar yıkanırken birçok işlemden geçirilmekte ve müşteri memnuniyeti gözetilerek, gerek görülürse tekrar yıkanmaktadır. Uzman ekibimiz, halılarınız için gerekli tüm özeni göstermektedir. Ayrıca tesisimizde bulunan ve özel olarak tasarlanan alanlarda, halılarınız güneş ışığında kurutulurken toz ve kirlerden de muhafaza edilmektedir.

Halı ve koltuk yıkama işlemlerimiz ile İstanbul`un her bölgesinde en çok tercih edilen firma olmamızın yanı sıra araç koltuk yıkama hizmetlerimiz ile de sektörün öncü firmaları arasında yer almaktayız. Ekibimiz, araç koltuklarını yıkarken oldukça titiz çalışmaktadır. Görünen kirleri gidermek tam anlamıyla temizlik sağlandığı anlamına gelmemektedir. Firmamız bu bilinç ile hareket ederek, araç koltuklarını derinlemesine temizlemek için gerekli tüm işlemleri uygulamaktadır.

Bayrampaşa araç koltuk yıkama ve diğer tüm hizmetlerimiz için bizlere ulaşmanız ve hizmet talebinde bulunmanız yeterlidir.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter