Başakşehir Koltuk Yıkama

BAŞAKŞEHİR HALI VE KOLTUK YIKAMA

Başakşehir halı ve koltuk yıkama hizmetleri ile Efor Koltuk Yıkama İstanbul`un her ile semtinde olduğu gibi Başakşehir`de de her bölgeden müşterilere yıkama hizmeti vermeye devam etmektedir.

Firmamız müşteri memnuniyeti prensibi ile tüm uygulamalarını titizlikle yapmaktadır. Başakşehir halı yıkama hizmetlerimizi de aynı özen ve hassasiyetle yürütmekteyiz. Halı yıkama işlemleri için gerekli tüm teçhizatlara sahip tesisimizin yanı sıra işinde uzman ve profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız Başakşehir halı yıkama hizmetleri ile sektörün en çok tercih edilen isimleri arasındadır. Birçok işleme tabi tutulan halılar özel olarak paketlenmekte ve müşterilerimize kapıdan teslim edilmektedir. Ayrıca halıların kurutma işlemleri tesisimizde özel olarak tasarladığımız güneş ışığı alan kapalı alanlarda yapılmaktadır. Böylelikle halılar toz ve kirlerden muhafaza edilirken, güneş ışığı ile zararlı tüm oluşumlardan arınması sağlanmaktadır.

Başakşehir koltuk yıkama hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizin adreslerine profesyonel bir ekip yönlendirilmektedir. Ekibimiz sahip oldukları yüksek teknolojili cihazlar ile çıkarılması zor kir ve lekelerin üstesinden kolaylıkla gelirken, koltukların derinlemesine temizliğini de yapmaktadır. Başakşehir semtinin her mahalle ve bölgesinden müşterinin ilk tercihi olan firmamız, Başakşehir araç koltuk yıkama hizmetlerini sunarken de aynı özeni göstermektedir. Firmamızın her zaman önceliği insan sağlığı olmuştur. Kolaylıkla kirlenebilen ve zararlı oluşumlar için oldukça müsait yerler olan araç koltuklarını yıkama işlemleri de özel ilaç ve vakumlu cihazlar ile gerçekleştirilmektedir.

Başakşehir`in tüm mahalle ve bölgesinden firmamıza ulaşarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter