Bahçelievler Koltuk Yıkama

BAHÇELİEVLER HALI VE KOLTUK YIKAMA

Bahçelievler koltuk yıkama, firmamız hizmetleri dahilindedir. Siz değerli müşterilerimize Bahçelievler semtinin her bölgesinde, hijyen ve temizlik şartlarına uygun hizmetler vermek ve memnuniyetinizi sağlamak önceliğimizdir.

Yüzeysel olarak yapılan koltuk yıkama işlemleri, insan sağlığı açısından zararlı olabileceği gibi yeterli temizlik de sağlanmamış olur. Efor Koltuk Yıkama, donanımlı çalışan kadrosu ve profesyonel yıkama araçları ile yıkama işlemlerini gerektiği gibi ve derinlemesine yapmaktadır. Firmamız hizmetlerinde öncelik işini hakkıyla yapmak ve geride memnun müşteriler bırakmaktadır.

Bahçelievler koltuk yıkama hizmetlerimizde Bahçelievler semtinin öncü isimlerinden olan firmamız, yüksek vakum gücüne sahip ekipmanları ve yıkama işinde profesyonel çalışanları ile koltuklarınızı derinlemesine temizler ve kuruma sürecini hızlandırmak adına gerekli tüm işlemleri yapar. Böylece koltuklarınızı çok kısa bir sürede tekrar kullanabilir, temizliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Bahçelievler halı yıkama işlemlerinde de sizin ve ailenizin sağlığı için, halılarınızı işinin ehli kişilere teslim etmeniz çok doğru bir karar olacaktır. Böylelikle verdiğiniz para karşılığında aldığınız hizmet sizleri tatmin edecektir. Firmamız bu konuda oldukça hasas bir tutum sergilemektedir. Halılarınız, kapınızdan teslim alındıktan sonra oldukça profesyonel bir süreçten geçerek yıkanır ve tekrar sizlere teslim edilir. Birçok aşamaya dahil edilen halılar yıkanırken, firmamızın önceliği gözle görünen kirlerin yanı sıra halıların derinlemesine temizliği sağlanarak zararlı tüm bakteri, toz ve kirlerden arındırmaktır.

Bahçelievler semtinde verdiğimiz tüm bu hizmetlerimizin yanında Bahçelievler araç koltuk yıkama hizmetlerimiz de mevcuttur. Efor Koltuk Yıkama olarak araç koltuklarınızı hijyenik bir şekilde profesyonel ekipmanlar ile yıkamaktayız.

Tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak adına firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter