Bağcılar Koltuk Yıkama

BAĞCILAR HALI VE KOLTUK YIKAMA

Bağcılar halı ve koltuk yıkama hizmetleri ile Efor Koltuk Yıkama semtin her bölgesinde öncü firmalar arasında yer almaktadır. Yüksek kalite yıkama hizmetleri ile müşterilerimize derinlemesine temizlik ve memnuniyeti garanti etmekteyiz. Halı ve koltuk yıkama hizmetleri alınırken profesyoneller ile çalışmak, aldığınız hizmetin ayırdığınız bütçeyi hak etmesi ve sizleri memnun etmesi açısından çok önemlidir.

Firmamız, Bağcılar halı yıkama hizmetlerinde semtin her bölgesinden kapınızdan aldığı halılarınızın yıkama işlemlerini itina ile gerçekleştirmektedir. Halılarınız yıkanırken birçok farklı aşamadan geçmektedir. Temizlik ve kalite kontrolü yapılan halılarda en ufak leke görülmesi halinde halılar tekrar yıkanmak üzere sistemin başına gönderilmektedir. Firmamız insan sağlığı konusunda oldukça hassastır ve hizmetlerini bu çerçevede sunmaktadır. Yıkanan halılar toz ve toprağa maruz kalmadan tesisimizde özel olarak ayrılan kapalı ancak güneş ışığı alan bölgelerde kurutulmaktadır.

Bağcılar koltuk yıkama hizmetlerimizi Bağcılar semtinin tüm bölgelerinde verirken de önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti ve hijyendir. Koltuk yıkama işlemleri yapılırken yalnızca yüzeysel olarak yapılan temizlikler yeterli değildir. Hatta profesyonel yardım alınmadan ıslatılarak temizlenen koltuk yüzeylerinde ki nem, koltuk içlerinde bakterilerin çoğalmasını desteklemektedir. Bu nedenle belli aralıklarla profesyonel cihazlar ve işçilik ile koltuklarınız yıkatılmalıdır. Yüksek vakum gücü ile çalışan ve kurutma işlemlerini hızlandıran cihazlarımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bağcılar araç koltuk yıkama hizmetleri kapsamında araç koltuklarınızda da üst düzey temizlik tecrübesi sunmaktayız.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter