Avcılar Koltuk Yıkama

AVCILAR KOLTUK YIKAMA

Avcılar halı ve koltuk yıkama, hizmetleri ile Efor Koltuk Yıkama müştelerine eşsiz temizlik tecrübesi sunmaktadır.

Firmamız, profesyonel ekibi ile dilediğiniz an halı ve koltuklarınızı itina ile yıkamaktadır. Ayrıca araç koltuğu yıkama hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Usta işçiliğin yanı sıra yıkama işleri için tam donanımlı makina ve araçlarla verdiğimiz hizmetlerimiz, Avcılar semtinin her bölgesinde refaransımız niteliğindedir.

Avcılar araç koltuk yıkama hizmetleri ile de firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti prensibi ile Avcılar bölgesinin önde gelen isimlerinden olmuştur.

Halı yıkama söz konusu olduğunda bu süreç tamamen profesyonel bir şekilde yürütülmelidir. Aksi halde halıların nemli ve kirli kalması kaçınılmaz olmaktadır. Bu durum zararlı bakterilerin üreyerek çoğalmasına ve ev ortamına yayılmasına sebep olmaktadır. Efor Koltuk Yıkama, tüm yıkama hizmetlerinde insan sağlığı açısından gereken tüm özeni ve gayreti göstermektedir. Avcılar halı yıkama hizmetlerinde, profesyonel halı yıkama makineleri ile başka halıların kirli sularını halılarınıza temas ettirmeden ve birçok farklı aşamadan geçirerek yıkama işlemini tamamlar ve size özel tek kullanımlık paketler ile ambalajlayarak kapınıza teslimatını gerçekleştirir.

Koltuk yıkama hizmetlerimizde de önceliğimiz hijyeni ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Ayrıca koltuk yıkama işlemlerimizde yıkanan koltukların seri bir şekilde kuruması adına yüksek vakum gücüne sahip makineler ile kurulama işlemi yapılmaktadır. Böylece yıkanan koltuklar 4-5 saat gibi kısa süreler içerisinde tamamen kurumaktadır.

Efor Koltuk Yıkama, İstanbul Avcılar semtinin tüm bölgelerinde hijyen standartlarına uygun ekipmanları ve profesyonel kadrosu ile Avcılar koltuk yıkama hizmetlerinden faydalanmak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter