Arnavutköy Koltuk Yıkama

ARNAVUTKÖY HALI VE KOLTUK YIKAMA

Arnavutköy koltuk yıkama, hizmetleri ile firmamız, müşterilerine Arnavutköy`ün her bölgesinde yüksek hijyen standartlarına uygun yıkama ve profesyonel işçilik imkanları sunmaktadır.

Arnavutköy halı yıkama hizmetlerimiz kapsamında semtin her bölgesinden 7/24 hizmet anlayışı ile halılarınızı kapınızdan teslim almaktayız. Teslim alınan halılar ölçme ve kontrol işlemlerine tabi tutulduktan sonra birçok aşamadan geçerek yıkanmaktadır. Bu aşamalarda önceliğimiz hijyenik temizlik sağlamaktır. Müşterilerimizin memnuniyetlerinin yanı sıra sağlıkları da firmamız için büyük önem arz etmektedir. Efor Koltuk Yıkama olarak garantili yıkama hizmetleri sunmaktayız. Firmamıza teslim edilen tüm ürünlerimiz firma güvencemiz altındadır. Antibakteriyel ilaçlar ve yüksek teknolojili profesyonel makinalar ile halı yıkama işlemlerini gerçekleştirme ve teslimatları sağlamaktayız. Mayk ve bakterilerin nemden faydalanarak ürememesi adına, yıkanan halılarınızı güneş ışığı alan kapalı ve özel alanlarda kurumaya bırakmaktayız. Sevkiyat aşamasında halılarınız, firmamız tarafından özel olarak paketlenmekte ve teslimatlar gerçekleştirilmektedir.

Arnavutköy halı ve koltuk yıkama işlemleri için Arnavutköy semtinin her bölgesinde hizmet veren firmamız, koltuklarınızın yüzeysel temizliğinin yanı sıra derinlemesine temizlenmesi adına yüksek vakum gücüne sahip profesyonel cihazlar kullanmaktadır. Her hizmetimizde olduğu gibi önceliğimiz hijyen, derinlemesine temizlik ve müşteri memnuniyetidir.

Arnavutköy araç koltuğu yıkama hizmetlerimizde, bakteri ve mikropların kolaylıkla üreyebilmesi için oldukça müsait alanlar alan araç koltuklarınızı özel yıkama cihazlarımız ile tüm zararlı bakteri ve mikroplardan arındırmaktayız. Kusursuz yüzeysel temizliğin yanında derinlemesine temizlik tecrübesi için firmamıza ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN


ADRES
Soganli mah
Bahçelievler / İSTANBUL
TELEFON
05325766138

SOSYAL MEDYA


facebook

instagram

twitter